title

Poznaj nasze marki partnerskie

Program „So Open with Somfy” umożliwia produktom Somfy harmonijną współpracę z produktami wiodących marek branży automatyki domowej i asystentami głosowymi, tworząc otwarty i skalowalny system zbudowany wokół naszego rozwiązania automatyki domowej TaHoma.
Poprzez ten program Somfy dąży do przyspieszenia partnerstwa z kluczowymi graczami w branży smart home, ulepszając tym samym nasze rozwiązania i usługi, aby zaoferować przedsiębiorcom i ich klientom bezproblemowe, unikalne i bogate doświadczenie.
OTWARTOŚĆ NA NOWE POMYSŁY Z FIRMĄ SOMFY I JEJ MARKAMI PARTNERSKIMI
Video thumbnail
„SO OPEN” DLA CIEBIE

„SO OPEN” DLA CIEBIE

Kiedy następuje skomunikowanie, przekraczasz granice poszczególnych produktów i usług, zapewniając kompleksowe rozwiązanie dla domu. Dodając inteligentne urządzenia i elementy w domach swoich klientów, możesz zwiększyć ich bezpieczeństwo, komfort, kontrolę dostępu i wydajność energetyczną. Tworzysz wartościowy ekosystem, który jest gotowy do współpracy z najpopularniejszymi producentami branży automatyki domowej i protokołami komunikacyjnymi. Wreszcie, zdalna obsługa posprzedażna i rozwiązania w zakresie konserwacji pomogą Ci wyróżnić się z tłumu.

Partnerzy z zakresu rozwiązań smart home

TaHoma jest jak dyrygent orkiestry w domu, utrzymując każdego z muzyków w doskonałej harmonii. Jest również kompatybilna z ponad 300 liniami produktów Somfy i naszymi markami partnerskimi, w tym Atlantic, Schneider, Sonos i inne.

KLIKNIJ LOGO, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

EKOSYSTEM IOT*

WYSOKIEJ KLASY ROZWIĄZANIA I PLATFORMY DO STEROWANIA SMART HOME

SPRAW, BY INTELIGENTNE URZĄDZENIA WSPÓŁPRACOWAŁY ZE SOBĄ!

 

Dzięki otwartemu systemowi i kompatybilności z wiodącymi na świecie platformami do sterowania domotyką rozwiązanie TaHoma firmy Somfy wzbogaca jakość obsługi inteligentnego domu, aby uprościć codzienne życie Twoich klientów dzięki szeregowi praktycznych opcji: Asystentowi Google, geolokalizacji...

 

*Internet rzeczy

KLIKNIJ LOGO, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

Asystentami głosowymi

ASYSTENT GOOGLE

ASYSTENT GOOGLE

Asystent Google to osobisty asystent wbudowany w Google Home — aktywowany głosem głośnik bezprzewodowy. Może pobierać informacje z Internetu, sprawdzać pogodę, sterować inteligentnymi urządzeniami w domu, uruchamiać zaprogramowane scenariusze w TaHoma*, a nawet prowadzić rozmowę.

*Dostępne poprzez IFTTT
AMAZON ALEXA

AMAZON ALEXA

Alexa to inteligentny asystent głosowy, za pomocą którego można uruchamiać zaprogramowane scenariusze w aplikacji TaHoma. Użytkownicy mogą więc łatwo sterować żaluzjami, roletami, zasłonami, oświetleniem i ogrzewaniem za pomocą głosu.
PO PROSTU ZAPYTAJ TAHOMA.
APPLE HOMEKIT

APPLE HOMEKIT

Technologia HomeKit od Apple zapewnia prosty i bezpieczny sposób sterowania akcesoriami obsługującymi HomeKit za pomocą aplikacji Home firmy Apple i Siri na urządzeniach iPhone, iPad i Apple Watch. Dzięki TaHoma Twoi klienci mogą sterować urządzeniami Somfy i tworzyć scenariusze z poziomu aplikacji Apple Home.
TECHNOLOGIE, PROTOKOŁY I ZESTAWIENIA

TECHNOLOGIE, PROTOKOŁY I ZESTAWIENIA

Technologie Somfy oraz technologie naszych partnerów umożliwiają nieograniczone ulepszanie instalacji domowej, ułatwiając tym samym życie naszym użytkownikom końcowym. Wszystkie nasze rozwiązania wykorzystują technologię radiową do bezpośredniej komunikacji ze sobą i z rozwiązaniem z zakresu smart home. Twoi klienci mogą sterować wszystkimi urządzeniami z poziomu aplikacji, zarówno w domu, jak i zdalnie.
Dowiedz się więcej